ÖVRIGT / Diverse / Bricka 16144319
nr 1614 4319
Bricka
sent 1800-tal, plåt, Bemålad, 75x60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:21:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor